Heung-min Son po porażce z Fulham. „To niedopuszczalne. Kibice na to nie zasługują”

Heung-min Son po porażce z Fulham. „To niedopuszczalne. Kibice na to nie zasługują” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Niebudek
Źródło: Tottenham Hotspur

Heung-min Son zabrał głos po dotkliwej porażce Tottenhamu w meczu przeciwko Fulham (0:3).

Podopieczni Ange'a Postecoglou spisują się w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Zespół szybko odnalazł się w grze bez Harry'ego Kane'a, który latem ubiegłego roku przeniósł się do Bayernu Monachium. „Koguty” zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli Premier League.

Drużyna z północnego Londynu ma niewątpliwie spore szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej edycji rozgrywek Ligi Mistrzów. W tym celu musi regularnie punktować w spotkaniach, jak to przeciwko Fulham.

„The Cottagers” postawili jednak przyjezdnym trudne warunki, a efektem skutecznej realizacji planu na ten pojedynek był gol strzelony przez Rodrigo Muniza w 42. minucie rywalizacji.

Po przerwie zawodnicy dowodzeni przez Marco Silvę podwyższyli rezultat. Guglielmo Vicario pokonał Saša Lukić. W 61. minucie wynik ustalił Muniz, dopisując sobie w tym meczu drugie trafienie. Finalnie potyczka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy aż 3:0.

Po ostatnim gwizdku sędziego wypowiedzi na temat spotkania udzielił kapitan Tottenhamu, Heung-min Son.

- Uważam, że ta porażka jest nie do zaakceptowania. Jako piłkarze powinniśmy wziąć na siebie odpowiedzialność - powiedział.

- Nie pokazaliśmy walki. To niedopuszczalne. Kibice na to nie zasługują - dodał.

- Każdy musi spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć: To moja wina - stwierdził.

Tottenham plasuje się na piątym miejscu w stawce Premier League. Wciąż traci dwa punkty do znajdującej się pozycję wyżej Aston Villi.

W następnej kolejce gracze Ange'a Postecoglou zagrają na własnym obiekcie z Luton Town. Mecz odbędzie się w sobotę 30 marca o godzinie 16:00.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun z wielkim powrotem?! „Coś w tym może być” Marek Papszun z wielkim powrotem?! „Coś w tym może być” Dlatego Mariusz Rumak nie wyszedł do kibiców Lecha Poznań Dlatego Mariusz Rumak nie wyszedł do kibiców Lecha Poznań Manchester City poważnie osłabiony na finał sezonu?! „Nie wygląda to dobrze” Manchester City poważnie osłabiony na finał sezonu?! „Nie wygląda to dobrze” „Ile go można ku*wa głaskać”. Taras Romanczuk wściekł się na reprezentanta Polski „Ile go można ku*wa głaskać”. Taras Romanczuk wściekł się na reprezentanta Polski Radosław Majecki myślał o transferze. Teraz może dostać nagrodę Radosław Majecki myślał o transferze. Teraz może dostać nagrodę Niesmaczny transparent na mistrzowskiej fecie Interu Mediolan. Piłkarz AC Milanu jako... pies na łańcuchu [WIDEO] Niesmaczny transparent na mistrzowskiej fecie Interu Mediolan. Piłkarz AC Milanu jako... pies na łańcuchu [WIDEO] Kibice Lecha Poznań nie wytrzymali! „Gdzie jest Rumak?” Kibice Lecha Poznań nie wytrzymali! „Gdzie jest Rumak?”