Lille: Niecodzienna sytuacja podczas sparingu. Bójka pomiędzy zawodnikami „Les Dogues“, ciekawa reakcja rywali [WIDEO]

Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter | Transfery.info

Do niecodziennej sytuacji doszło tuż po gwizdku sygnalizującym koniec pierwszej połowy meczu towarzyskiego pomiędzy KV Kortrijk i Lille. Piłkarze musieli rozdzielać kolegów z zespołu Tiago Djaló i Xekę, którzy wszczęli bójkę.

Lille słabo wszedł w mecz z rywalami z Belgii w swoim trzecim spotkaniu kontrolnym. „De Kerels“ prowadzili już po kwadransie, a po gwizdku na koniec pierwszej połowy doszło do rękoczynów pomiędzy Tiago Djaló i Xeką.

Rozdzieleni przez Reinildo, dwaj koledzy z drużyny obejrzeli czerwone kartki przed wznowieniem drugiej połowy. Arbiter odmówił anulowania swojej decyzji.

Jeszcze ciekawsza była reakcja przeciwników. Aby zrekompensować te dwa wykluczenia i utrzymać mecz towarzyski na interesującym poziomie, Kortrijk zdecydował się zakończyć spotkanie z dziesięcioma zawodnikami na placu gry.