Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO]

Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Źródło: Canal+ Sport

Śląsk Wrocław przegrał w 30. kolejce Ekstraklasy z Ruchem Chorzów. Znakomitą okazję do wyrównania w ostatnich sekundach spotkania zmarnował Patryk Klimala.

Śląsk Wrocław w rundzie wiosennej drastycznie podupadł na formie. Jeszcze do niedawna to właśnie ekipa Jacka Magiery była głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Dzisiaj przy Oporowskiej raczej nikt nie wierzy w sukces.

W 30. kolejce Ekstraklasy wrocławianie zaprezentowali się fatalnie w meczu z Ruchem Chorzów. Nie potrafili przekuć wyraźnej przewagi na gole, co wykorzystali przeciwnicy.

Przedostatnia drużyna w lidze już w pierwszej połowie zdobyła dwie bramki. Następną dołożyła w 75. minucie.

Śląsk rzucił się do odrabiania w 86. minucie za sprawą świetnego trafienia Erika Exposito. Hiszpan ponownie zabłysnął sześć minut później, asystując przy golu na 2:3. Zryw gwiazdora nie wystarczył.

W ostatnich sekundach spotkania idealną okazję na wyrównanie miał Patryk Klimala. Wystarczyło jedynie dołożyć nogę. Mając przed sobą niemalże pustą bramkę, nie trafił.

Dotychczasowy pobyt 25-latka w Śląsku jest kompletnie nieudany. Pobierający sporą gażę zawodnik nadal czeka na swoje premierowe trafienie. Co prawda to właśnie on asystował przy kontaktowym golu Exposito. Blednie to jednak w porównaniu z jego późniejszym „popisem”.