MLS: Golazo Naniego zapewnia wygraną [WIDEO]

Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Nani zdobył niesamowitego gola w końcówce spotkania i poprowadził Orlando City do zwycięstwa 2:1 nad Interem Miami.

Orlando pokonało w piątek Inter Miami, należący do Davida Beckhama, a pamiętna bramka Naniego z 80 minuty zakończyła efektowny comeback drużyny.

Po bezbramkowej pierwszej połowie Gonzalo Higuain, były napastnik Juventusu i Realu Madryt, wszedł z ławki i dał Interowi prowadzenie w 67. minucie.

Higuain zdobył bramkę w ciągu siedmiu minut od zameldowania się na placu gry, a jego niski strzał z dystansu dał gospodarzom prowadzenie na DRV PNK Stadium w Fort Lauderdale.

Orlando odpowiedziało jednak w przeciągu sześciu minut - Chris Mueller zdobył wyrównującą bramkę po dograniu Naniego, a ostatecznie Portugalczyk rozstrzygnął później losy spotkania.

Były gwiazdor Manchesteru United ułożył piłkę na prawej nodze i uderzył potężnie ze skraju pola karnego w 80. minucie meczu.

Po trzech zwycięstwach w ciągu sześciu dni, Orlando zajmuje obecnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej zaledwie dwa punkty za New England Revolution, podczas gdy Inter Miami jest dopiero 11.