Kibice Radomiaka Radom stracili cierpliwość. „Idźcie do domu!” [WIDEO]

Kibice Radomiaka Radom stracili cierpliwość.  „Idźcie do domu!” [WIDEO] fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Źródło: Canal+ Sport

Radomiak Radom nie zachwyca formą w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Jeszcze przed 60. minutą spotkania z Zagłębiem Lubin przegrywał 1:4. Po kolejnej straconej bramce kibice nie wytrzymali.

Drużyna z Radomia na początku kwietnia pokonała Raków Częstochowa, by przegrać następnie dwa kluczowe starcia z ŁKS-em Łódź i Koroną Kielce, a więc zespołami ze strefy spadkowej.

Radomiak nadal nie może być pewny utrzymanie. Od czerwonej linii dzielą go tylko dwa punkty. Jeśli nie poprawi formy, to może zrobić się naprawdę nieciekawie.

Podopieczni Dawida Kędziorka w 30. kolejce stanęli przed szansą na poprawienie swojej sytuacji w tabeli. Na własnym obiekcie przystąpili do rywalizacji z sąsiednim w tabeli Zagłębiu Lubin. Na murawie nie mieli żadnych szans.

Gospodarze schodzili na przerwę do szatni ze stratą trzech goli. Złapali kontakt w 51. minucie, ale nie poszli za ciosem. Zaledwie kilkadziesiąt sekund później gola dla „Miedziowych” zdobył świetny Dawid Kurminowski.

Po utracie czwartej bramki kibice „Warchołów” stracili cierpliwość.

- Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu! - rozległo się na stadionie przy Struga 63.

Przed Radomiakiem trudny terminarz, w którym znajdą się spotkania z Legią Warszawa, Ruchem Chorzów, Śląskiem Wrocław i Widzewem Łódź.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To nie przejdzie”. Niespodziewana reakcja kibiców Legii Warszawa po zwycięstwie z Lechem Poznań „To nie przejdzie”. Niespodziewana reakcja kibiców Legii Warszawa po zwycięstwie z Lechem Poznań Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA] Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA] Kristoffer Velde do operatora telewizyjnego: F*ck off Kristoffer Velde do operatora telewizyjnego: F*ck off „Wstyd”. Kibice Lecha Poznań z mocną oprawą w hicie Ekstraklasy „Wstyd”. Kibice Lecha Poznań z mocną oprawą w hicie Ekstraklasy Gonçalo Feio zaskoczył. Powrót do składu Legii Warszawa po prawie trzech miesiącach [OFICJALNIE] Gonçalo Feio zaskoczył. Powrót do składu Legii Warszawa po prawie trzech miesiącach [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław finalizuje wyczekiwany transfer. Sprawdzony kierunek Śląsk Wrocław finalizuje wyczekiwany transfer. Sprawdzony kierunek Michał Probierz z ważną misją dla gracza z Ekstraklasy na EURO 2024. „Toczymy dyskusję” Michał Probierz z ważną misją dla gracza z Ekstraklasy na EURO 2024. „Toczymy dyskusję”