Bardzo ładny gest Josué. Kibice Legii Warszawa to docenili [WIDEO]

Bardzo ładny gest Josué. Kibice Legii Warszawa to docenili [WIDEO] fot. Canal+ Sport 3
Źródło: Legia.net | Canal+ Sport

Legia Warszawa pokonała w niedzielę Stal Mielec w Ekstraklasie 3:1. Ostatniego gola strzelił dla niej Maciej Rosołek.

Legia Warszawa prowadziła ze Stalą Mielec po golu Josué z rzutu karnego. Wyrównał Iłla Szkuryn i wynik 1:1 utrzymywał się dość długo. W 77. minucie korzystny rezultat drużynie gości ponownie dał Bartosz Kapustka. W doliczonym czasie gry trzecią bramkę dorzucił z kolei Maciej Rosołek, który podszedł do jedenastki podyktowanej po starciu Marco Ehmanna z Wojciechem Urbańskim.

Wydawało się, że karnego znowu będzie wykonywał Josué, ale finalnie przekazał on piłkę 22-latkowi, dodatkowo go motywując. Napastnik pokonał strzegącego dostępu do bramki Stali Mateusza Kochalskiego.

„Strzelił i On …..Rosołek Ps. Szacun Josue - szacun”;

„W Legii piłkarze pod niedzielny obiad - kapustka i rosołek. Trochę się to miesza. Ale jeżeli Josue oddał sam z siebie Rosołkowi, to to ładne jest”;

„Szacunek Josue, prawdziwy kapitan. Brawo Rosołek, w końcu coś pozytywnego - karny uderzony perfekcyjnie ;)”;

„Brawo Josue, brawo Rosolek” - to kilka komentarzy z Twittera.

Dopełnieniem całej tej sytuacji było rozpoczęcie śpiewania przez sympatyków Legii nazwiska Rosołka, który dość często jest krytykowany.

Trafienie przeciwko Stali było dla niego drugim w tym sezonie Ekstraklasy. Josué ma ich na koncie dziewięć.