Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO]

Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] fot. Polsatsport.pl
Źródło: Transfery.info | Twitter

Wisła Kraków przegrała w meczu I ligi z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 1:2.

W 28. minucie to Wisła Kraków objęła prowadzenie w piątkowym spotkaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza na jej terenie. Do siatki trafił Szymon Sobczak, który wykorzystał rzut karny.

Dla „Białej Gwiazdy” były to miłe złego początki. Kilka minut później był już remis, kiedy to Lukas Spendlhofer pokonał strzegącego dostępu do bramki gości Álvaro Ratóna. Jeszcze przed przerwą wynik na 2:1 dla gospodarzy zmienił Florin Purece.

Po pierwszej połowie od kibiców Wisły w mediach społecznościowych dostało się hiszpańskiemu bramkarzowi. „Proszę o jeden argument dlaczego broni raton”, „Weźcie sobie tego Ratona wyślijcie skąd przyszedł. Sabotażysta jeden”, „Kompromitacja. Wstyd. Trzeba kogoś innego dać na bramkę, bo ten Raton to tragedia” - to kilka komentarzy z Twittera.

W poprzednim spotkaniu z GKS-em Katowice krakowianie odwrócili losy meczu, strzelając dwa gole w doliczonym czasie gry. Tym razem nic takiego nie miało miejsca. Ángel Baena co prawda trafił do siatki, ale bramka nie została uznana i ze zwycięstwa mogą cieszyć się niecieczanie.

Oznacza to, że „Słoniki” mają w tym momencie na koncie 23 punkty w pierwszoligowej tabeli. Wisła, dla której to czwarta porażka, pozostała z 25. Drużyny plasują się na ósmej i dziewiątej lokacie.

Wisłę czeka teraz starcie ze Stalą Rzeszów w Pucharze Polski, a następnie zmierzy się ona w lidze z Górnikiem Łęczna.