Welbeck doznał kontuzji w drugiej minucie meczu

Danny Welbeck błyskawicznie zakończył swój udział w meczu Premier League pomiędzy Tottenhamem a Watfordem.

28-letni napastnik znalazł się w jedenastce Watfordu na spotkanie z „Kogutami”. Już w drugiej minucie zaczął jednak zwijać się z bólu. Wszystko wskazuje na to, że doznał kontuzji mięśnia uda, nie będąc atakowanym przez rywala. Anglik dał do zrozumienia, że nie jest w stanie kontynuować gry i w jego miejsce na murawie pojawił się Gerard Deulofeu.

Jak widać, wielki pech nie opuszcza Welbecka. Przez wiele lat regularnie łapał on kontuzje, będąc zawodnikiem Arsenalu. Atakującego ominęło przez nie grubo ponad 100 spotkań „Kanonierów”.

Welbeck trafił do Watfordu w trakcie ostatniego okna na zasadzie wolnego transferu. Dzisiaj zaliczył siódmy występ w tym sezonie. Na koncie ma jedną bramkę - zdobytą w meczu Pucharu Ligi ze Swansea City (2:1).

Chwilę po zejściu napastnika z boiska prowadzenie Watfordowi dał Abdoulaye Doucouré. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy.