Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Źródło: Vinícius Júnior [Twitter]

Real Madryt wygrał w niedzielnym Klasyku z FC Barceloną, niemalże pieczętując mistrzowski tytuł. Po spotkaniu aktywny w mediach społecznościowych był Vinícius Júnior, który w wymowny sposób skomentował wpis dotyczący Fermína Lópeza.

Niedzielny Klasyk zagwarantował masę emocji, zwrotów akcji i kilka kontrowersji. Nie pochylając się już nad decyzjami sędziów, Real Madryt wygrał 3:2 po trafieniu Jude'a Bellinghama z 91. minuty.

Półfinaliści Ligi Mistrzów natrudzili się, by sięgnąć po komplet punktów. Wcześniej musieli dwukrotnie gonić wynik, co udało się dzięki świetnemu występowi nieocenionego Lucasa Vázqueza.

Oczywiście, na murawie buzowało od emocji. Między niektórymi zawodnikami iskrzyło. Ponownie w centrum wydarzeń znalazł się Vinícius Júnior.

Na chwilę przed 60. minutą Fermín López wpadł w polu karnym na Antonio Rüdigera, domagając się odgwizdania rzutu karnego - sędzia natychmiast odrzucił te sugestie.

Niecałe dziesięć minut później młodziutki pomocnik „Dumy Katalonii” dopiął swego, notując trafienie po sporym zamieszaniu. 20-latek niezwłocznie podbiegł pod trybunę Realu, kopiując cieszynkę Jude'a Bellinghama.

Po końcowym gwizdku jeden z kibiców „Królewskich” odniósł się do tego zdarzenia. Pod porównującą grafiką napisał: „On myśli, że jest Jude'em Bellinghamem”. Wymownie odniósł się do tego  Vinícius Júnior, wstawiając płaczącą ze śmiechu emotkę.

Kontrowersyjny Brazylijczyk notuje kolejny bardzo udany sezon. Na przestrzeni 32 występów uzbierał 19 trafień i jedenaście finalnych podań.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...