Nietypowy karny w Azjatyckiej Lidze Mistrzów [WIDEO]

Nietypowy karny w Azjatyckiej Lidze Mistrzów [WIDEO] fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Źródło: The Telegraph

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wczorajszym półfinale Asian Champions League pomiędzy Al-Ahli a Al-Hilal.

Salmin Khamis, zawodnik Al-Ahli, złapał piłkę w obrębie pola karnego myśląc, że przekroczyła ona całym obwodem linie końcową. Sędzia linowy zauważył jednak, że jej fragment pozostał jednak w polu gry. Arbiter główny podyktował więc rzut karny dla Al-Hilal.

Obrońca może jednak mówić o wielkim szczęściu, ponieważ bramkarz Ahmed Mahmoud obronił jedenastkę wykonywaną przez Brazylijczyka Carlosa Eduardo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.