Matty Cash podpadł Casemiro. Brazylijczyk nie mógł w to uwierzyć

Matty Cash podpadł Casemiro. Brazylijczyk nie mógł w to uwierzyć fot. TV
Źródło: Mark Goldbridge [Twitter]

Aston Villa mierzy się w niedzielę z Manchesterem United w Premier League. Pod koniec pierwszej połowy żółtą kartkę zobaczył Casemiro po starciu z Mattym Cashem.

W 38. minucie Matty Cash, który rozpoczął spotkanie z Manchesterem United w podstawowym składzie Aston Villi, był przy piłce. Prawy obrońca próbował minąć reprezentującego barwy „Czerwonych Diabłów” Casemiro i robiąc to, upadł na murawę.

W pewnym momencie Brazylijczyk wykonał ruch w kierunku stopy reprezentanta Polski, ale biorąc pod uwagę powtórki, wydaje się, że na nią nie nadepnął. Mimo to sędzia Robert Jones pokazał mu żółtą kartkę.

31-latek nie ukrywał zdziwienia takim obrotem sprawy. Gracz zespołu gości dawał do zrozumienia arbitrowi, że nie dotknął rywala.

„Casemiro ukarany żółtą kartką za nietknięcie Casha. Brak kary dla Casha za późniejsze stąpnięcie na stopę Casemiro. Jaki to ma sens” - napisał Mark Goldbridge na Twitterze.

Podobnych komentarzy można znaleźć więcej. Kibice „Czerwonych Diabłów” są zdania, że zawodnik z Ameryki Południowej jest z góry karany przez sędziów za swoją złą reputację.

MU remisuje z Aston Villą 1:1. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Rasmus Højlund. W drugiej wyrównał Douglas Luiz.