Liga Mistrzów: Co za początek Interu Mediolan. Dwa gole przeciwko Milanowi w trzy minuty! [WIDEO] fot. cristiano barni / Shutterstock.com

Trwają derby Milanu. W pierwszym meczu fazy półfinałowej Ligi Mistrzów AC Milan gra z Interem Mediolan i przegrywa już 0:2. Bramki zostały zdobyte w ciągu zaledwie trzech minut.

„Nerazzurri” przyjechali na Stadio San Siro z wielką motywację, co widzieliśmy od pierwszych minut rywalizacji.

Po natarciu ze strony ekipy Simone Inzaghiego sędzia przyznał jej rzut rożny.

Do wykonania stałego fragmentu gry ustawił się Hakan Çalhanoğlu i dośrodkował piłkę w pole karne. Tam przepchnąć Davide Calabrii nie dał się Edin Džeko, uderzając perfekcyjnie lewą nogą w prawy górny róg bramki. Była ósma minuta.

Trzy minut później udało się podwyższyć prowadzenie na 2:0. Wtedy piłkarze wyszli z fantastyczną akcją, po której futbolówka trafiła do Henrikha Mkhitaryana. Ormianin wbiegł w szesnastkę i bez trudu pokonał Mike’a Maignana.

Nie był to jednak koniec problemów Milanu. Kontuzji doznał bowiem Ismaël Bennacer, a zmienił go Junior Messias.

Sytuacja dla mistrza Włoch z poprzedniego sezonu jest niezwykle trudna.