Kuriozalna sytuacja w meczu Beşiktaşu. To kosztowało punkt drużynę Fernando Santosa [WIDEO] fot. beIN Sports Türkiye (Twitter)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce podczas spotkania Beşiktaşu z Antalyasporem. Bramka Milota Rashicy z rzutu karnego w ostatniej akcji meczu została nieuznana przez... podwójny kontakt z piłką.

W spotkaniu 30. kolejki Süper Lig Beşiktaş mierzył się na własnym stadionie z  Antalyasporem.

Goście szybko otworzyli wynik spotkania, strzelając gola już w 5. minucie pojedynku.

Rezultat w 38. minucie podwyższył Adam Buksa. Polak wykorzystał rzut karny, a jego drużyna schodziła na przerwę z dwubramkową przewagą.

Podopieczni Fernando Santosa wyszli na drugą część rywalizacji z jednym zadaniem. Chcieli odwrócić losy spotkania.

Pierwszy krok w tym celu uczynili już w 46. minucie, kiedy do siatki trafił Ernest Muçi.

Gospodarze tworzyli sobie kolejne okazje, lecz nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania. Wówczas w piątej minucie doliczonego czasu gry doszło do przewinienia w polu karnym Antalyasporu. Jeden z zawodników gości zagrał piłkę ręką. Po konsultacjach z wozem VAR sędzia wskazał na wapno.

Przed znakomitą szansą na zdobycie bramki wyrównującej stanął Milot Rashica. Kosowianin wziął rozbieg, ruszył do futbolówki i pokonał stojącego między słupkami Heltona Leite.

Zrobił to jednak w sposób niezgodny z przepisami, bowiem przy kopnięciu dotknął futbolówkę dwa razy. Z tego powodu arbiter główny anulował trafienie, a Beşiktaş przegrał ostatecznie to spotkanie 1:2.

Dla podopiecznych Fernando Santosa to już trzecia porażka z rzędu. Wcześniej przegrywali także z Gaziantep FK (0:2) oraz Galatasaray (0:1).

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ewa Pajor odchodzi z Wolfsburga. Czas na rekordowy transfer OFICJALNIE: Ewa Pajor odchodzi z Wolfsburga. Czas na rekordowy transfer OFICJALNIE: Niels Frederiksen trenerem Lecha Poznań OFICJALNIE: Niels Frederiksen trenerem Lecha Poznań Arkadiusz Reca na celownikach dwóch klubów Bundesligi Arkadiusz Reca na celownikach dwóch klubów Bundesligi OFICJALNIE: Raphaël Varane odchodzi z Manchesteru United [WIDEO] OFICJALNIE: Raphaël Varane odchodzi z Manchesteru United [WIDEO] Kosztował prawie 90 milionów euro, PSG poświęci go dla transferu nowej gwiazdy?! Kosztował prawie 90 milionów euro, PSG poświęci go dla transferu nowej gwiazdy?! Legia Warszawa zapłaci za napastnika nawet milion euro?! Strzelił w tym sezonie 14 bramek Legia Warszawa zapłaci za napastnika nawet milion euro?! Strzelił w tym sezonie 14 bramek Xavi stanowczo o zawodniku FC Barcelony. „Musi się poprawić. Taka jest rywalizacja, to trener decyduje” Xavi stanowczo o zawodniku FC Barcelony. „Musi się poprawić. Taka jest rywalizacja, to trener decyduje”