Kacper Tobiasz mógł to zrobić znacznie lepiej. Legia Warszawa w opałach w starciu z Molde... [WIDEO] fot. Viaplay Polska
Patryk Krenz
Źródło: Viaplay Polska

Legia Warszawa rozpoczęła drugi mecz z Molde jeszcze gorzej niż pierwszy. Ponownie przy jednej ze straconych bramek nie popisał się Kacper Tobiasz.

Legia Warszawa w pierwszym meczu z Molde przegrała 2:3. Biorąc pod uwagę przebieg starcia w Norwegii, trzeba to uznać za bardzo dobry wynik.

Podopieczni Kosty Runjaicia już w 25. minucie musieli gonić dwubramkową stratę. Formą nie popisał się wówczas krytykowany na przestrzeni całego sezonu Kacper Tobiasz.

„Legioniści” do strzelania zabrali się dopiero po zmianie stron - najpierw do siatki trafiał Josue, a potem Rafał Augustyniak.

Warszawska ekipa miała na Łazienkowskiej prezentować się znacznie lepiej. Atut naturalnej nawierzchni miał być zauważalny.

Legia rzeczywiście dokonała czegoś niezwykłego - wyglądała w pierwszej połowie gorzej niż w Norwegii. Już w drugiej minucie straciła gola. Ponownie nie popisał się Kacper Tobiasz, który podczas interwencji wybił piłkę pod nogi przeciwnika...

Dwubramkowa strata nie podziała na wicemistrzów Polski niczym płachta na byka.

W 21. minucie prowadzenie Molde podwyższył Eirik Hestad.

Pod koniec pierwszej połowy dobrą okazję miał Marc Gual. Na tym koniec pozytywów.