Jarosław Niezgoda i Karol Świderski z golami w MLS [WIDEO]

Źródło: Charlotte FC I Portland Timbers

Jarosław Niezgoda i Karol Świderski zdobyli bramki w meczach swoich drużyn w MLS, które miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Jarosław Niezgoda trafił do siatki w 24. minucie meczu pomiędzy jego Portland Timbers a Seattle Sounders. Polski napastnik urwał się obrońcom rywala i strzałem głową wykończył dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła Sebastiána Blanco. Potem gole strzelili jeszcze Santiago Moreno oraz Dairon Asprilla, i Portland wygrało 3:0.

Dla 27-letniego Niezgody, który zaliczył również asystę, była to siódma bramka zdobyta w 16. spotkaniu MLS w tym sezonie.

25-letni Karol Świderski strzelił drugiego gola dla Charlotte FC w starciu z Nashville SC. Bramka była bardzo podobna do tej zdobytej przez Niezgodę. Świderski trafił do siatki strzałem głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Były napastnik PAOK-u przerwał liczącą 11 meczów passę bez gola, zdobywając piątą ligową bramkę w tym sezonie.

Atakujący rozegrał cały mecz. Drugi z Polaków reprezentujących barwy Charlotte Kamil Jóźwiak przebywał na murawie do 73. minuty. Ich zespół wygrał 4:1.

Portland Timbers zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej MLS. Charlotte jest szóste na wschodzie.