Jakub Kamiński z premierową bramką w Wolfsburgu. Gol na wagę zwycięstwa [WIDEO]

Jakub Kamiński, który latem formalnie zamienił Lecha Poznań na VfL Wolfsburg, strzelił gola w wygranym 2:1 spotkaniu drugiej rundy Pucharu Niemiec przeciwko Eintrachtowi Brunszwik.

O 20-latka walczyło kilka klubów, ale ostatecznie wybór padł na przedstawiciela Bundesligi.

Po dwóch wejściach z ławki rezerwowych, Polak otrzymał szansę od pierwszych minut. Zagrał przez 76 minut przeciwko FC Schalke 04.

Od tego czasu w wyjściowym składzie oglądaliśmy go jeszcze cztery razy. Swoją obecność zaznaczył asystą w wygranym 3:2 starciu z VfB Stuttgart. Poza tym prezentował się bardzo dobrze.

Tym razem Niko Kovač postawił na Jakuba Kamińskiego w meczu z Eintrachtem Brunszwik w Pucharze Niemiec.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Kluczowa akcja miała miejsce po przerwie.

W 65. minucie skrzydłowy przedarł się w pole karne i po podaniu od Lukasa Nmechy znalazł się w dogodnej sytuacji do oddania strzału. Piłka pofrunęła nad bramkarzem.

„Wilki” wygrały 2:1 i awansowały do następnej rundy.

Kamiński premierowe trafienie ma już za sobą.