EURO 2020: Xherdan Shaqiri z pięknym golem w meczu z Turcją [WIDEO]

Szymon Klauza
Źródło: TVP Sport

Szwajcarzy w ostatnim grupowym spotkaniu prowadzą już 2:0 z Turkami, a drugiego gola w pięknym stylu zdobył Xherdan Shaqiri.

Niedzielnego spotkanie dla Szwajcarów rozpoczęło się znakomcie, bowiem już w 6. minucie Haris Seferović wyprowadził ich na prowadzenie. Kilkanaście minut później wynik podwyższył Xherdan Shaqiri.

Pomocnik Liverpoolu kolejny raz udowodnił, że potrafi strzelać przepiękne gole. Tym razem otrzymał on piłkę przed polem karnym. Przełożył ją sobie na swoją teoretycznie słabszą nogę i fantastycznym uderzeniem prawą nogą umieścił futbolówkę w siatce.

Dzięki temu trafieniu Szwajcarzy do przerwy prowadzą 2:0 i wciąż mają realną szansą na awans do fazy pucharowej Mistrzostw Europy.