Będzie kosztował prawie 14 milionów euro, dał popis w Ekstraklasie. Legia Warszawa na kolanach [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Źródło: Canal+ Sport

Radomiak Radom pokonał w 31. kolejce Ekstraklasy Legię Warszawa. Wynik spotkania ustalił w 79. minucie Luka Vušković, posyłając skuteczny strzał z dystansu.

Legia Warszawa zaprzepaściła świetną okazję na przegonienie w tabeli Lecha Poznań, a co za tym idzie na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli. Podopieczni Gonçalo Feio musieli w 31. kolejce pokonać tylko Radomiaka Radom...

„Zieloni” podchodzili do rywalizacji przy Łazienkowskiej z serią trzech przegranych spotkań. Porażki kolejno z ŁKS-em Łódź, Koroną Kielce i Zagłębiem Lubin spowodowały, że nad przyszłością Macieja Kędziorka zawisły ciemne chmury.

Ostatecznie 43-latek pozostał na stanowisku. Uczcił to pokonaniem 3:0 Legii Warszawa.

Jego podopieczni wykorzystali grę w przewadze jednego zawodnika. W drugiej połowie zanotowali trzy trafienia - ostatnie należało do Luki Vuškovicia.

Młodziutki Chorwat wypożyczony z Hajduka Split zdecydował się w 79. minucie na strzał z dystansu. Przymierzył celnie, choć nieco pomógł mu interweniujący Artur Jędrzejczyk.

Dla młodego stopera, który latem 2025 roku za prawie 14 milionów euro trafi do Tottenhamu to trzeci gol w tym sezonie Ekstraklasy. Potrzebował do tego dwunastu występów.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!