Deco Andreson Luis de Souza
Z: FC Barcelona
Do: Chelsea Londyn
Cena: 10 mln. €
więcej
mapa serwisuslowniczekkontakt
Główna Forum Transfery Polacy za granicą Felietony
Anelka w Chelsea do końca kariery
2008-03-16 19:04:00
Nicolas Anelka stwierdził, że chciałby grać w Chelsea Lodnyn do końca swojej piłkarskiej kariery.

Francuz na Stamford Bridge przebywa od stycznia, kiedy to za 15 mln. euro trafił do klubu Romana Abramovicha z Boltonu Wanderers.

- Gdy analizuję teraz swoje piłkarskie dokonania i karierę, niczego nie żałuję - zdradził Anelka.

- Nie ma znaczenia, że nie zawsze grałem w najlepszych europejskich klubach. W Boltonie i Manchesterze City spędziłem wspaniały czas, poznałem tam sporo dobrych i życzliwych mi ludzi. Niemniej jednak wystarczająco się napodróżowałem po całej Europie. Chciałbym zostać w Chelsea na dłuższy czas - dodaje reprezentant Francji.

- Teraz ponownie gram w wielkim klubie, w Lodnynie. W klubie, w który ciągle gra o najwyższe trofea. Byłbym zachwycony, gdybym mógł zakończyć tutaj moja karierę. Tym bardziej, że właśnie w tym mieście zaczęła się moja przygoda z wielką piłką - zakończył Anelka.

Anelka wśród piłkarzy uznawany jest prawdziwego obieżyświata. Jest wychowankiem Paris Saint-Germain. Później występował w Arsenalu Londyn, Realu Madryt, ponownie w PSG, Liverpoolu, Manchesterze City, Fenerbahce Stambuł i Boltonie. Obecnie jest piłkarzem Chelsea Londyn. W reprezentacji Francji Anelka wystąpił w 44 meczach, w których zdobył 11 bramek.
Dodał: Jawor
Źródło: Oficjalna strona Barclays Premier League




Możliwość dodawania komentarzy wstrzymana.
Anglia
Argentyna
Austria
Belgia
Brazylia
EURO
FLESZ
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Inne
Młode talenty
MŚ U20
Niemcy
Oficjalnie
Polska
Polska II
Portugalia
Puchar Narodów Afryki
Reportaże
Rosja
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Trenerzy
Turcja
USA
Włochy
Wywiady
Zakłady Bukmacherskie

Transfery.info 2004-2008. Wszystkie prawa zastrzeżone.