Redakcja
Redakcja
Źródło: FIFA

Mario Mandžukić będzie musiał poddać się zabiegowi operacyjnemu złamanego nosa.

Chorwacki snajper doznał urazu podczas wczorajszego spotkania Ligi Mistrzów, w którym jego Atlético Madryt przegrało 2-3 wyjazdowe spotkanie z Olympiakosem Pireus. Złamanie nastąpiło już w 3. minucie meczu po zderzeniu Mandžukicia z Pajtim Kasamim, ale pomimo krwawiącego nosa 28-latkowi udało się strzelić nawet jedną bramkę dla „Rojiblancos”. Było to jego trzecie trafienie w szóstym meczu dla mistrzów Hiszpanii.

Mandžukić na pewno opuści sobotni mecz La Liga z Celta Vigo, a klubowi lekarze przewidują, że przerwa może trwać nawet do dwóch tygodni, więc pod znakiem zapytania stoi jego występ w następnym meczu Ligi Mistrzów z Juventusem. Spotkanie to odbędzie się pierwszego października na stadionie Vicente Calderón.