Ferguson: Nie sprzedam Hernandeza
2013-03-31 15:15:09; Aktualizacja: 12 lat temu
Menadżer Manchesteru United Alex Ferguson wykluczył możliwość odejścia Javiera Hernandeza w letnim oknie transferowym. Meksykańskim napastnikiem zainteresowany miał być m.in. Real Madryt.
- Javier jest na długoterminowej umowie. Nie biorę nawet pod uwagę zainteresowania jego osobą. Cały czas rozmawiam z zawodnikami, a szczególnie z tymi, którzy nie grają. Powiedziałem Javierowi, że nie jest łatwo nie wystawiać go ze względu na zdobyte przez niego 16 bramek. Nie mam żadnych problemów z tym chłopakiem. Jest świetny. Jest powiewem świeżego powietrza, gdy wchodzi z ławki. Jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem - zapewnił szkocki menadżer - zapewnił Ferguson.
Hernandez w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 28 spotkaniach United, strzelił 16 bramek. Najlepszy był jego debiutancki sezon na Old Trafford - 2010/2011, w którym zaliczył 20 trafień w 45 meczach.
 




![Gracz FC Barcelony przerwał trening. To jakieś fatum?! [WIDEO]](img/photos/112324/170x113/andreas-christensen.jpg)







![Gracz FC Barcelony przerwał trening. To jakieś fatum?! [WIDEO]](img/photos/112324/90x60/andreas-christensen.jpg)



![Poznaliśmy pary 1/8 finału Pucharu Polski. To największy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97129/170x113/puchar-polski.jpg)




